RSS

Популярное


Опрос

Был ли полезен сайт

Да
Нет

План організації команди для заснування нової церкви

опубликовал: admin 24-02-2015 08:56

План організації команди для заснування нової церкви

     1. Для того щоб організувати нову церкву потрібно спочатку бути впевненим у тому, що ти для цього призначений, тобто мати бачення від Господа і коли ти отримав це бачення, то наступний крок - це організувати команду однодумців для цієї важливої почесної справи, а саме організації нової церкви.

     2. Лідер який має бачення від Господа організовувати нову церкву має вибрати собі команду. Цей процес є дуже важливий і до нього потрібно дуже відповідально ставитись. Спочатку і найважливіше це молитва за цих людей щоб Господь дав їх і відкрив для лідера цих людей які будуть пліч опліч працювати з лідером для організації нової церкви.

      3. Головне це постійність в молитві і тоді буде успіх!

      4. Також лідер має дивитись за людьми і спостерігати за їх духовними дарами. При виборі собі команди потрібно враховувати той момент, що члени команди повинні мати різні дари духовні для звершення служіння. Щоб побачити духовні дари того чи іншого лідера потрібно дивитись за його служінням.

     5. Коли лідер вже добряче поспостерігав в молитві і примітив собі членів команди, він повинен зібратись з ними для серйозної бесіди де він має запалити в них бажання організовувати нову церкву і для цього повинно бути багато молитві разом. Коли потенційні учасники команди разом моляться для того щоб Господь дарував бачення в цьому великому ділі.

     6. Коли є вже коло лідерів дуже важливо проходити з ними навчання де лідер передає своє бачення про організацію нової церкви. Також він може враховувати їхні доповнення. Дуже добре коли лідер буде виховувати якості успішного лідера і у своїй команді, дуже хороший курс на рахунок цього це „ 21 закон успішного лідера” автор Максвел.

     7. Також дуже добре і ефективно коли лідер власним прикладом показує як потрібно наприклад займатись євангелізацією і бере учня з собою, потім надає йому більше довіри і вже учень може навчившись діяти так як і лідер а може щей і краще. 

    8. Щоб правильно набирати собі команду потрібно не тільки спостерігати за потенційними кандидатами собі в команду але і запитувати інших людей про цих потенційних служителів які їх добре знають, щоб ці люди розповіли про їх сильні і слабкі сторони. 

    9. Отже, бачення від Господа – молитва – спостереження за потенційними лідерами – молитва разом з командою і причому тривала і тоді отримавши бачення від Господа крок за кроком звершувати Його велику справу!

Колесник Віталій


Sitemap Sitemap