RSS

Популярное


Опрос

Был ли полезен сайт

Да
Нет

Стратегія заснування нової церкви для молодих сімей

опубликовал: admin 24-02-2015 09:12

Стратегія заснування нової церкви для молодих сімей

              В Євангелії від Матвія сказано самим Ісусом Христом щоб Його послідовими йшли по усьому світу і робили інших учнями Його! Це є велике доручення нашого Господа! І кожен свідомий християнин прагне виконати це велике доручення.

              Я також прагну виконувати волю Господню? бо це є великий привілей  для мене.

              Я хочу представити своє бачення? як я на даний момент бачу заснування нової церкви для молодих сімей.

               1. В першу чергу лідер який має бачення від Господа організовувати нову церкву для молодих сімей має бути сам одруженим!  І звичайно він має бути впевненим, що має бачення від Господа на рахунок організації нової церкви. Це бачення повинно бути не лише його, але добре коли є свідчення від людей які добре знають цього лідера, що він має від Господа дар для звершення цього служіння!

               2. Також лідер повинен зібрати команду однодумів і спочатку молитись за цю справу. Команда повинна мати багато різних дарів для ефективного здійснення служіння. Щоб організувати команду,  потрібне особливе бачення для лідера, він повинен пильно дивитись за людьми за їхніми дарами і відповідно за їхніми пріоритетами і дивитись в майбутнє на перспективу, чи вони підійдуть для цієї справи.

               3. Я вважаю, що праця з молодими сім’ями є перспективною, тому що люди ще не повністю закриті і їх не так багато змінювала доля як старших людей, ці люди є більш щирішими і в них більше бажання щось потім робити активно! Також вони більше відкриті для діалогу і спілкування.

               4. Дуже важливою є при організації нової церкви правильне поводження на рахунок домашніх груп. Я вважаю що це дуже ефективний метод для росту церкви. І коли лідери організовують домашні групи, потім виховують у себе в групах потенційних лідерів і ці групи ширяться репродуктивно і утворюється ціла сітка домашніх груп і це є уже велика праця щоб згодом була повноцінна потужна церква і не тільки одна але багато церков які навчені так щоб вести політику репродукції далі не зупиняючись на досягнутому.

               5.  Важливою є для організації церкви правильне відношення до євангелізацій.  Дуже важливо вчити свою команду, що євангелізація є основою для росту церкви як індивідуального так і масового. Я вважаю, що дуже ефективною буде євангелізація коли організувати музичний сучасний концерт зі свідченнями особистими про велику переміну у житті і запрошені цих людей які зацікавилися на домашні групи і молодіжні клуби. Молоді люди вважають, що християни це забиті слабкі старомодні люди які взагалі відірвані від нормального життя і нічого не тямлять в житті а прикриваються Богом втікаючи від життєвих проблем. І коли зробити євангелізацію зі сучасним концертом живою професійною музикою це змінить думку про християн, молоді люди зрозуміють, що християни це нормальні сучасні люди які мають гарний музичний смак і люблять музику таку саму як і вони, але при тому їхні очі ще більше світяться бо вони знають для чого вони живуть! І це дуже позитивно вплине на людей щоби їх досягнути і привести до Господа.

 Також дуже потужно впливає на людей особиста праця один на один з людиною – це є дуже потужно і дуже важливо!

               6. Я вважаю, що церква може  організувати і репродукувати себе, якщо усе буде правильно побудовано, цей процес може відбуватися по різному але з Божою допомогою дуже швидко і благословенно!

               7. Також є дуже важливо розвивати служіння поклоніння в новоутвореній церкві. Я вважаю, що для молодих людей подобається сучасна музика і тому в моїй церкві будуть практикуватись дуже сучасні методи поклоніння при використанні сучасних технологій але усе це буде слугувати на збудування! Поклоніння дуже наближує до Господа, людина зростає і поклоніння це найголовніша ціль для створення людини – отож давайте поклонятись бо це є прекрасно! Давайте організовувати по поклику Господньому нові церкви для Його слави, бо Він достоїш!

                8. Щоб ефективною була церква і розвивалась гарними темпами то потрібно в першу чергу звертати увагу на нужди людей.

   У молодих сімей є дуже багато потреб бо вони нещодавно утворили свої сім’ї і розпочали новий етап життя. Наприклад у молодих сімей є маленькі діти і дуже добре буде якщо створити для них дитячий садок.

    Також можна проводити кваліфіковані лекції для молодих сімей як найкраще будувати свої сімейні стосунки – і ці лекції щоб викладав кваліфікований спеціаліст – християнин з власним досвідом. 

Колесник Віталій


Sitemap Sitemap