RSS

Популярное


Опрос

Был ли полезен сайт

Да
Нет

Про книгу "Преобразование миссионерства"

опубликовал: admin 24-03-2015 09:39

 В книзі Боша: „Преобразование миссионерства” в частині про есхатологію мені дуже сподобалось декілька моментів і я хочу ними поділитись:

       По-перше, мені дуже сподобалось почуття відповідальності Павла по відношенню його служінню. Він чітко усвідомлював свою відповідальність перед язичниками щоб донести їм Євангеліє. Він часто говорить, що він усім щось винний, якийсь борг,але коли він цей борг віддає то нічого не вимагає в замін. Звісно борг – означає те, що він хоче поділитись Благою Звісткою з якомога більшою частиною людей... „Горе мені коли я не благовіст вую”(1Кор. 9:16). Павло цим показую я він свій борг віддає Ісусу Христу і саме Йому він найбільше винний! Він несе відповідальність у служінні по відношенні Господа, ця віра несе два обов’язки, по-перше  - віруючий визнає свою відповідальність не тільки перед Христом, але і перед невіруючими людьми. І що є цікаво і дивовижно, що це зобов’язання будується виключно на Божому дарі в Христі Ісусі.

       Я згоден з Бошем у тому плані, що усі віруючі християни є великими боржниками у Господа Ісуса Христа і ми повинні ділитись з іншими невіруючими людьми благою новиною Господа нашого, і також мені дуже подобається думка про те, що цей борг ми не повинні віддавати насильно, від нас його так ніхто не буде вимагати, а ми цей борг віддаємо з почуття подяки нашому Господу а не з почуття обов’язку – Божа благодать по відношенню нас є дивовижна і слава Йому за це! І що є прекрасним, що істина є практична і в нас час так само як вона була практична у часи Павла – в наших сьогоднішніх обставинах ми можемо також віддави борг нашому Господу, тому, що є багато невіруючих людей біля нас які потребують Господа.

 

По-друге, мені дуже сподобалась думка про універсалізм Павла коли він служив. Коли він вчив людей про апокаліптичне знищення світу то він не просто хотів залякати людей про те, що у них немає виходу він цей вихід показував в Господі Ісусі Христі. Так дійсно Павло вчив, що Бог є справедливий і Він буде чинити суд, але він дає спасіння в Своєму Сині. І Павло хоче добитись у своїх устремліннях щоби люди визнавали Ісуса своїм Господом. Але Павло не стверджує проте, що усі будуть спасенними від суду Божого а лише ті які приймуть Його. І Павло не відкриває двері у Царство Боже а лише проголошує про нього а двері відкриває сам Господь.

 

       По-третє, мені сподобалась думка про те як Апостол Павло вів себе свідомо відносно свого служіння. Він мав велику самосвідомість того, що він є покликаним мужем Божим на велике служіння і він не має права до цього служіння халатно ставитись а з усім натхненням і відповідальністю звершувати його незважаючи на різні обставини які можливо часто мішали йому виконувати це служіння. Але Павло ні з чим не рахувався а завжди рухався в перед до цілі – якомога більшому числу людей засвідчити про Господа Ісуса Христа і зробити усе що від нього залежить щоби вони жили з Господом і служити Йому і в цьому він вбачав великий зміст свого життя і служіння!

        Я згоден з думкою Боша про самовіддачу Павла – Бош дуже чітко підмітив цю прекрасну рису характеру Павла про його ціленаправленність і самосвідомість по відношенню служіння Апостола. Це чудовий приклад для нас і час не змінює його, як тоді так і нині потрібно ціле направлено і посвячено трудиться для Господа бо у цьому є великі Його благословення!

Колесник В. 2005


Sitemap Sitemap