RSS

Популярное


Опрос

Был ли полезен сайт

Да
Нет

30 мая 2015, 13:11 опубликовал: admin комментарии: 0

Для чего Иисус Христос принял водное крещение?  Что такое водное крещение, и для чего оно принимается? Что нужно делать перед водным крещением?  Что такое грех и откуда он произошел? Что символизирует водное крещение? Где можно принимать водное крещение?

Категория:
Материалы
24 марта 2015, 09:39 опубликовал: admin комментарии: 0

Про книгу Боша "Преобразование миссионерства".  Усі віруючі християни є великими боржниками у Господа Ісуса Христа і ми повинні ділитись з іншими невіруючими людьми благою новиною Господа нашого, і також мені дуже подобається думка про те, що цей борг ми не повинні віддавати насильно, від нас його так ніхто не буде вимагати, а ми цей борг віддаємо з почуття подяки

Категория:
Материалы
26 февраля 2015, 15:15 опубликовал: admin комментарии: 0

 В Євангелії від Матвія сказано самим Ісусом Христом щоб Його послідовими йшли по усьому світу і робили інших учнями Його! Це є велике доручення нашого Господа! І кожен свідомий християнин прагне виконати це велике доручення. Я також прагну виконувати волю Господню бо це є великий привілей  для мене.  Я хочу представити своє бачення як я на даний момент бачу заснування нової церкви.


Категория:
Материалы
25 февраля 2015, 13:12 опубликовал: admin комментарии: 0

Дії Апостолів 2:42-47 Книга Дії Апостолів – це книга яка має жанр – історична розповідь. Тому, що Автор цієї книги Лука пишучи цю книгу робив дослідження для високо достойного Теофіла і з історичної точки зору дуже добре зробив різнобічні дослідження пишучи цю книгу. В ній йдеться історична розповідь про перші кроки церкви і інші теми.

Категория:
Материалы
25 февраля 2015, 13:08 опубликовал: admin комментарии: 0

Тема про людську природу Ісуса Христа не викликає до себе такої уваги як тема про Його Божественність. На перший погляд людська природа Ісуса Христа здається як саме собою розуміюче і так приймається, бо яка б не була Його сутність, але людиною Він точно був, так вважають багато богословів. 

Категория:
Материалы
24 февраля 2015, 09:12 опубликовал: admin комментарии: 0

 В Євангелії від Матвія сказано самим Ісусом Христом щоб Його послідовими йшли по усьому світу і робили інших учнями Його! Це є велике доручення нашого Господа! І кожен свідомий християнин прагне виконати це велике доручення. Я також прагну виконувати волю Господню? бо це є великий привілей  для мене. Я хочу представити своє бачення...


Категория:
Материалы
24 февраля 2015, 08:56 опубликовал: admin комментарии: 0

 Для того щоб організувати нову церкву потрібно спочатку бути впевненим у тому, що ти для цього призначений, тобто мати бачення від Господа і коли ти отримав це бачення, то наступний крок - це організувати команду однодумців для цієї важливої почесної справи, а саме організації нової церкви.

Категория:
Материалы
18 февраля 2015, 14:42 опубликовал: admin комментарии: 0

Похоть быстрыми темпами вкрадывается в наше общество. Этика, которая несколько столетий назад строго судила все эти явления, сейчас по другому говорит об этих вопросах, в обществе есть двойные стандарты, многие люди надевают маски и на публике они похоть судят, но только остаются сами с собой - то похоть стает привычным делом в их жизни.

Категория:
Материалы

Sitemap Sitemap