RSS

Популярное


Опрос

Верите ли Вы в Бога?

Да
Нет
Сомневаюсь

30 марта 2015, 09:43 опубликовал: admin комментарии: 0

Послание к Римлянам 11: 33 - 36.  Исторический и литературный анализ. Я полагаю, что это послание было написано Апостолом Павлом. Это четко видно из самого послания. Например,  в первом же стихе первым словом написано имя того,  кто писал это послания и это имя – Павел. Если мы посмотрим в конец послания (16:22), то мы увидим что писал послание Тертий, но мы знаем что у апостола Павла были проблемы... 

Категория:
Обучение
30 марта 2015, 09:36 опубликовал: admin комментарии: 0

 Есть много значений этого слова, например: жертвоприношение с целю избежать гнева Божьего, искупление – снятие греха, очистилище. В Септуагинте  это слово означает искупление – как снятие греха, а не отвод от себя гнева Божьего как искупления. Гнев Божий означает только причинную связь за грехом следует наказание.


Категория:
Обучение
20 марта 2015, 13:49 опубликовал: admin комментарии: 0

 Павел представляет себя римской церкви. Павел подготавливает римскую церкву к своему возможному приезду. Павел хочет получить помощь на пути в Испанию. Павел хочет научить их что язычники и иудеи во Христе одно.


Категория:
Обучение
13 марта 2015, 10:23 опубликовал: admin комментарии: 0

Коли мене запитують чому ти навчаєшся в семінарії, для чого це тобі, я відповідаю слідуючи: Після закінчення школи я поступив навчатися до університету у місті Рівному, це був світський університет де надавалася можливість здобути вищу державну освіту і працювати в цій державі. Але провчившись півроку я залишив те навчання і на наступний навчальний рік я поступив вчитись до християнського Інституту

Категория:
Обучение
13 марта 2015, 10:18 опубликовал: admin комментарии: 0

Що потрібно робити нинішній церкві щоб проводити своє життя так як перші християни Дії Апостолів 2 :42-47. Основні питання мого уривку містять різноманітні теми - це: наука апостольська, перші християни вчились постійно у апостолів, перебування в спільноті братерській, вони були дуже дружні і єдині, також спільність в молитві, питання про чудеса; 


Категория:
Обучение
13 марта 2015, 10:08 опубликовал: admin комментарии: 0

Дії Апостолів 2:42-47. Розглядаючи цей текст я задаю в першу чергу наступні запитання до нього: в 42 вірші є така фраза: „постійно  передували у вченні апостолів”, в мене виникає запитання: „Як це зрозуміти, що вони були у цьому постійні?” Що взагалі в тому випадку малось на увазі під словом „постійно?”. Також там постійність була в єднанні, переломлені хліба та в молитвах, як це? Знову у мене виникає запитання.

Категория:
Обучение
13 марта 2015, 10:04 опубликовал: admin комментарии: 0

Дії Апостолів 2:42-47. Господь говорить до нас про те як потрібно служити Йому, а саме в простоті і єдності, служачи один одному, а також проводити час в навчанні, молитвах, прославленні Його святого Імені,  і завдяки цьому оточуючий народ буде славити Бога, отож живімо так, чекаючи приходу нашого Господа Ісуса Христа!

Категория:
Обучение
13 марта 2015, 10:00 опубликовал: admin комментарии: 0

Дії Апостолів 2:42-47. В низу в зносі ми бачимо, що стоїть буква: „А” – це означає, що ми можемо бути впевнені в достовірності цієї цитати бо багато манускриптів які містять цей уривок дуже схожі один з одним і це не виникає сумнівів у тому, що цей уривок відповідає оригіналу. Ми можемо бути впевнені на 100% в оригінальності цього уривку тексту.


Категория:
Обучение
13 марта 2015, 09:36 опубликовал: admin комментарии: 0

 Цей уривок (Дії Апостолів 2 :42-47) відноситься до першого періоду книги Дії Апостолів. Уривок який я розглядаю завершує цей перший період книги Дії Апостолів а саме – Початок утворення Церкви. Він є дуже цікавий бо йде на початку книги і якщо його правильно зрозуміти тобі нам буде зрозуміло і подальший перебіг подій цієї книги бо ця подія впливає на усю книгу.

Категория:
Обучение

Sitemap Sitemap