RSS

Популярное


Опрос

Верите ли Вы в Бога?

Да
Нет
Сомневаюсь

Попереднє розглядання уривку

опубликовал: admin 13-03-2015 10:08

Попереднє розглядання уривку


                                         Текст  - Дії Апостолів 2: 42-47

 

     Розглядаючи цей текст я задаю в першу чергу наступні запитання до нього: в 42 вірші є така фраза: „постійно  передували у вченні апостолів”, в мене виникає запитання: „Як це зрозуміти, що вони були у цьому постійні?” Що взагалі в тому випадку малось на увазі під словом „постійно?”. Також там постійність була в єднанні, переломлені хліба та в молитвах, як це? Знову у мене виникає запитання. В 43 вірші написано, що був „страх” у кожній душі, який страх був, чого вони так боялися, що взагалі це означає конкретно до цього тексту?

В 44 вірші написано, що всі віруючі в той час мали усе спільне і були разом, у мене виникає запитання, як це могло відбуватись і чому? Завдяки якій ідеї вони жили так чи це було корисно для них чи ні? Чи взагалі вони правильно робили, що так діяли чи це було не розумно з їхнього боку?

45 вірш дуже цікавий і викликає запитання навіщо вони так робили, навіщо продавали усі свої маєтки і жили як ніби то в загальній комуні, чи вони чогось чекали , які мотиви такого їхнього поводження?

46 вірш говорить про, що вони кожен день вони були у храмі – хочеться задати запитання для чого вони це так часто робили, що вони не працювали а тільки постійно були у храмі якщо так то чому? Якщо ні, то звідки у них був час так часто збиратися?

47 вірш говорить про, що ці люди перебували у любові у всього народу. Чому люди любили їх, за що?

     Також я зауважую, що у цьому тексті піднімаються наступні богословські питання: в 43 вірші йде мова про те, що там робили апостоли багато знамен і чудес, чому у той час це було звичайним практикуванням і це було під силу тим людям а в наш час це не таке поширене явище?

Також ці люди були дуже єдиними і жили усі разом чому в нас час такого процесу не відбувається? Як у наш час можна це місце практично примінити у житті і головне як це правильно робити щоб це відповідало Слову Божому?

В 47 вірші видно, що там діяв Господь, тут можна прислідити чітку концепцію що людина благословляється Богом, за що їх Бог так сильно благословляв, що такого надзвичайного було у їхньому житті?

     Також у цьому тексті є багато ідей для проповіді або проведення біблійного уроку. Тут йдеться мова про вчення як це було актуально у той час можна провести паралель до нас і наголосити також на цьому.

Єдність тема яка так актуальна в наш час а особливо в церкві.

Тема молитви також чітко тут видна і можна загострити свою увагу на тому, що перші християни приділяли велику частку для молитви – чого нам в наш час так бракує.

Не залишали свого храму написано ті люди – це дуже гарний приклад для нас бо нині багато людей християн не цінять цим і часто пропускають і не ходять у свої храми.

Ще дуже важлива послідовність продивляється в кінці цього тексту, написано про те, що вони хвалили Бога і як наслідок Бог діяв потужно у них і також люди які їх оточували любили їх  і шанували. Чудовий приклад для нас і про це варто вчити!

 

Колесник В.


Sitemap Sitemap