RSS

Популярное


Опрос

Верите ли Вы в Бога?

Да
Нет
Сомневаюсь

Чому Біблія являється важливою книгою?

опубликовал: admin 13-03-2015 10:23

  Тема: „Чому Біблія являється важливою книгою”                                                                                           

      Коли мене запитують чому ти навчаєшся в семінарії, для чого це тобі, я відповідаю слідуючи: Після закінчення школи я поступив навчатися до університету у місті Рівному, це був світський університет де надавалася можливість здобути вищу державну освіту і працювати в цій державі. Але провчившись півроку я залишив те навчання і на наступний навчальний рік я поступив вчитись до християнського Інституту Підготовки Церковних Служителів який знаходиться в місті Ірпінь, що під Києвом. Провчившись там два роки і закінчивши цей заклад в мене загорілось бажання служити Господу, звісно це бажання в мене було і до навчання в інституті, але під час навчання там в мене це бажання тільки зростало, бо я усвідомлював і переконувався раз за разом, що кращого немає на світі як служити Господу! Коли я закінчував  інститут мені радили йти далі вчитись щоб мої знання збільшились і я міг досконаліше служити Господу тими дарами які я маю. І я поступив в Київську Богословську Семінарію. Я надіюсь тут отримати ще більші знання а також пізнання Господа щоб ефективніше служити Йому, ось чому я навчаюсь в семінарії.

 

     Звісно щоб краще служити Господу  а також мати як найкращі стосунки з Ним потрібно вивчати Його Слово – Біблію! В ній є голос Божий який постійно звучить для тих хто хоче його почути і насититись.

     Коли я служу Господу я переконуюсь все більше і більше, що знань Біблії ніколи не буває досить, тобто досягнути певного рівня і зупинитись,це є процес усього життя і чим більше я вивчаю її тим більше є успіху у служінні Господньому, тому я вважаю, що вивчати Біблію є дуже важливою справою для успішного служіння Господу  а також для пізнання Бога. В Слові Божому сказано: „ Дослідіть Писання, бо ви думаєте мати через нього вічне життя, вони ж свідчать про Мене” (Іоана 5: 39) Слово Боже повинно бути найважливішим авторитетом будь – якого служителя який хоче бути успішним у своєму служінню Господу Ісусу Христу. Господь мене закликає через Своє Слово досліджувати – це означає не просто поверхнево ознайомитись,  а постійно перебувати в Писанні і досліджувати його, робити це старанно і не тільки вивчати але практично застосовувати у своєму житті.

     Чим більше я навчаюсь в семінарії тим більше я бачу які у мене є маленькі знання Біблії і мені потрібно багато працювати і досліджувати її щоб бути успішним працівником на ниві Господній. Знання Слова Божого конче необхідне мені щоб правильно вчити інших якщо мені Господь довірить таке служіння а також захищати чистоту Євангелія від нападів яритиків, і якщо у мене не буде знань необхідних Біблії то я не зможу бути хорошим служителем, тому прагну все більше і більше вчити її пізнавати а найголовніше застосовувати її у житті тому, що знання без застосування нічого не варті а є лише мертвим багажем.

     Також чути голос свого Творця і Спасителя найефективніше через Його Слово яке Він нам залишив і я прагну усім серцем знати свого Господа все більше і більше і це у мене виходить найкраще коли я вивчаю Його Слово, бо у ньому мені Він відповідає на усі мої питання, задовольняє мої потреби, насичую мій дух Своїм живим подихом, Своєю волею через Біблію.

      Тому вона є дуже важливою для мого життя і служіння я себе без неї не уявляю і дуже дякую моєму Господові за неї!

 

Колесник В.


Sitemap Sitemap