RSS

Популярное


Опрос

Верите ли Вы в Бога?

Да
Нет
Сомневаюсь

Святе Писання – велике Боже благословення

опубликовал: admin 18-02-2015 15:01

План проповіді: ( 2 Тимофія 3: 14-17)

 

Текст: (2 Тимофія 3: 14-17)

1. Вступ: були такі часи у нашій Радянській історії коли правителі держави заявляли, що в невдовзі вони знищать і спалять останню Біблію. Чому ворог душ людських направляв усі свої сили, використовуючи навіть правителів, щоб Слово Боже не було у руках, і серцях людей? Невже це Слово ця книга була на скільки цінною і мала якусь незвичайну силу?

2. ГГУ:  Святе Писання - велике Боже благословення, воно навчає, докоряє, виправляє, виховує в праведності -  отож постійно перебуваймо в ньому!

 

1. Так як Святе Писання – велике Боже благословення, ми повинні приймати з нього навчання.

А. Приклад про випробування Ісуса в пустині.

Б. Власний приклад.

2. Так як Святе Писання – велике Боже благословення, ми повинні приймати з нього докір.

А. Приклад про те як Господь докоряв Давида.

Б. Заклик.

3. Так як Святе Писання – велике Боже благословення, ми повинні приймати з нього виправлення.

А. Питання.

Б. Вседержитель знає краще що нам потрібно.

4. Так як Святе Писання – велике Боже благословення, ми повинні приймати з нього виховання в праведності.

А. Питання.

Б. Підсумок 4 розділу.

Закінчення: отож, підсумовуючи все про, що ми сьогодні розважали, можна зробити висновок, що дійсно святе Писання – це велике Боже благословення, і варто постійно перебувати в ньому! Бо воно нас навчає, докоряє, виправляє, виховує, і все це робиться з одною ціллю, щоб ми мали великі благословення від цього, бо Господь дуже сильно любить нас, і Він хоче нам лише добра.

Текст:  (2 Тимофія 3:14-17)

Вступ:  Були такі часи у нашій Радянській історії коли правителі держави заявляли, що в невдовзі вони знищать і спалять останню Біблію. Чому ворог душ людських направляв усі свої сили, використовуючи навіть правителів, щоб Слово Боже не було у руках, і серцях людей? Невже це Слово ця книга була на скільки цінною і мала якусь незвичайну силу?

Скажу вам так! Слово Боже мало і має і буде мати велику силу Господню, бо це слова самого Вседержителя , якій створив усе видиме і невидиме, Який управляє усім і усе Йому підкорене. Він через це слово хоче допомагати людям жити благословенним, щасливим життям.

Давайте роздивимось по ближче цю книгу і порозважаємо про принципи цієї надзвичайної книги.

Головна думка: Святе Писання - велике Боже благословення, воно навчає, докоряє, виправляє, виховує в праведності -  отож постійно перебуваймо в ньому!

 

Давайте подивимось на чотири принципи Писання, завдяки яким ми отримуємо Божі благословення.

           1. „Так як Святе Писання – велике Боже благословення, ми повинні приймати з нього НАВЧАННЯ”

Як це можна робити? Як можна навчатись зі Слова Божого? Чи це можна робити на протязі усього життя? Невже Писання наскільки сильне і владне, що має таку велику силу вчити чомусь корисному і потрібному змінюючи людські долі? Хочу вас запевнити і сказати вам, що зі Слова Божого можна вчитись. Автор послання до Євреїв пише: „Бо Слово Боже живе і діюче, гостріше всякого меча двосічного: воно проникає аж до розділення душі і Духа, суглобів та мозку. Судить думки та наміри серця”.

         З цього тексту ми можемо зробити висновок, що Слово Боже володіє великою силою, бо це Слово дав для нас Сам Вседержитель і Він це зробив з певною метою, а саме, щоб ми навчались з нього.

А. Давайте згадаємо які великі справи Словом божим робив Господь Ісус Христос. Пригадуємо коли Він був поведений Духом Святим у пустиню, і сатана Його спокушував, але Господь завдяки Писанню відбивав усі напади ворога, пам’ятаємо Він говорив: „ Написано не хлібом єдиним буде жити людина, написано: не спокушуй Господа Бога твого надаремно, написано: одному Богу вклоняйся і тільки Йому одному служи...” І Господь був успішним у битві проти ворога, завдяки силі Писання, і тому, що Він це Писання знав і жив по ньому.

Б.  Я хочу вам розповісти як я вчусь зі Слова Божого, я читаю його кожен день, намагаюсь практикувати це з ранку. Я читаю текст зі Слова, це може бути один розділ, може декілька віршів, може бути і декілька розділів, і я для себе читаючи вибираю вірші які у той момент викликають у мене особливу увагу і зацікавлення. Я для себе ці вірші називаю золотими, і на протязі у сього дня займаючись необхідними справами, чи то я роботі чи перебуваючи будь – де я розважаю над ними і вони гріють моє серце, Господь через ці вірші НАВЧАЄ мене.

Отож, закликаю в першу чергу себе і кожного із вас, перебувати постійно у міцній дружбі з Писанням і приймати навчання із нього, бо це для нас лише подіє на добро і великі Божі благословення!

           2.„Так як Святе Писання – велике Боже благословення, ми повинні приймати з нього докір”.

Чи згідні ми з тим, що це добре коли ми приймаємо докори зі Слова Божого, чи взагалі воно може нас докоряти ? 

            У Писанні ми знаходимо безліч текстів які у собі містять докори чи то до окремих осіб, чи до цілих народів.

А. Пригадуємо коли Господь докоряв Давида царя Ізраїлю за його гріх якій він вчинив, віддавши наказ вбити чоловіка жінки яку він уподобав своїм поглядом і чинив з нею блуд, бо вона мала чоловіка. Але згадуємо як відреагував Давид на ці докори, він у смиренні серця визнав себе грішним у присутності Господній, він смирився і визнав свій гріх, і Господь простив йому і коли Давид прийняв цей докір, то він отримав Боже прощення і великі благословення, проживши життя яке було успішне наситившись в старості добрими днями.

            Б. Отож, я закликаю себе і кожного із нас, приймати докори Господні із Слова Божого, бо коли ми будемо смирятись, приймаючи їх як з Божої руки, то ми від цього будемо отримувати лише добро і Господні благословення.

             3.  „ Так як Святе Писання – велике Боже благословення, ми повинні приймати з нього виправлення”.

             А. Чи буде нам добре від того, що ми будемо приймати виправлення від Господа який це може робити через Писання

            В багатьох випадках, Вседержитель використовує саме Писання для того щоб виправити нас.

            Б .Вседержитель панує над усім видимим і невидимим, Він є наш Творець і Він краще знає, що нам потрібно. І коли ми приймаємо Його виправлення то ми від цього лише отримуємо корись і успіх, бо Йому усе відомо, що з нами буде і Він хоче допомагати нам, ми потребуємо Його виправлення, але ми повинні прислухуватись і приймати ці виправлення які ми можемо знаходити у Писанні, отож перебуваймо у покорі серця і у вивченні і дослідженні Слова Божого і ми там неодмінно будемо знаходити виправлення і вказівки для нашого життя.

          4.„ Так як Святе Писання – велике Боже благословення, ми повинні приймати з нього виховання в праведності.

         А.  Чи варто цілковито і повністю підкорюватись Писанню щоб воно виховувало нас і вело до праведності Божої?

 Не так вже і легко на всі сто відсотків довіритись Писанню і жити по вірі в його виконання.

         Б. Звісно дуже легко говорити, що я віру цілковито і повністю в авторитет Писання, але коли доходить справа до діла: Коли Писання говорить, що коли ти у хворобі, в деяких моментах це тобі на користь, коли ти в смутку, це тобі на користь, коли ти у фінансовій потребі, це тобі на користь; о тоді не дуже легко прийняти це вірою і жити цими переживаннями в радості. Але незважаючи на всі побоювання  Господь закликає нас До повної довіри до Його живого Слова, Він хоче виховувати нас у праведність Свою, щоб ми, як написано у 17 вірші були готові до доброго діла.

Закінчення: Отож, підсумовуючи все про, що ми сьогодні розважали, можна зробити висновок, що дійсно святе Писання – це велике Боже благословення, і варто постійно перебувати в ньому! Бо воно нас навчає, докоряє, виправляє, виховує, і все це робиться з одною ціллю, щоб ми мали великі благословення від цього, бо Господь дуже сильно любить нас, і Він хоче нам лише добра.

Отож, живім життям постійного перебування в Слові Божому, і ми від цього будемо мати великі блага!

                                                                                                                    АМІНЬ.

 

Колесник В.

Sitemap Sitemap